header-top-image

درباره ما

شرکت مانیان طب گستر ایرانیان در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید البسه یکبارمصرف بیمارستانی شامل انواع پوشش های غیر استریل، گان، شان و پک های جراحی یک بار مصرف استریل آغاز نمود.
این شرکت از بدو فعالیت، با در نظر گرفتن حساسیت و اهمیت کار، تلاش در بهبود کیفیت و نوآوری در صنعت البسه یکبارمصرف بیمارستانی را سرلوحه کار خود قرار داده و قدم های مؤثری نیز دراین خصوص برداشته است. شرکت مانیان طب با اشتغال بیش از ۵۰ نفر پرسنل در محیطی با زیربنای ۴۰۰۰ متر مربع و سالن تولید ۲۰۰۰ مترمربع با رعایت ضوابط GMP و اصول اتاق تمیز مشغول به فعالیت می باشد و با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت – الزامات خاص تجهیزات پزشکی توانسته ISO 13485 را از شرکت BRS دریافت نموده و بر اساس ممیزی های انجام شده و با توجه به نتایج حاصله که نشان دهنده رعایت قوانین و مقررات مرتبط در کنار خواسته های سیستم مدیریت می باشد ، مفتخر به دریافت گواهینامه گارانتی اوارد (Guarantee Award) نیز گردیده است.
با توجه به اهمیت منسوجات بیمارستانی یکبار مصرف و افزایش روزافزون فرهنگ استفاده از کالاهای یکبار مصرف، این شرکت نیز همگام با پیشرفت های انجام شده در این حوزه، توانسته محصولات خود را با نوآوری و الگوبرداری از آخرین دستاورد های روز دنیا منطبق با نیاز و در جهت رضایتمندی مصرف کنندگان تولید و ارائه نماید . تنوع محصولات خصوصاً انواع پک های جراحی از مزیت های رقابتی این شرکت می باشد . در کنار تنوع محصولات قیمت مناسب، کیفیت بالا و استفاده از بروزترین متریال حال حاضر و استفاده از ماشین آلات بروز دنیا از دیگر ویژگی های محصولات تولیدی این شرکت می باشد.
شرکت مانیان طب با شعار سازمانی خود (سلامتی شما، تعهد ماست) تمامی تلاش خود را به کار بسته تا از عفونت عمل های جراحی و بیمارستانی که یکی از معضلات اصلی بیماران می باشد، کاسته و شرایطی امن جهت درمان بیماران فراهم آورد.
مدیریت وتمامی پرسنل این شرکت متعهد می باشند که تمامی الزامات تجهیزات پزشکی و همچنین انسانی و اخلاقی را در تمامی مراحل تولید رعایت نموده و امیدوار می باشند که با حمایت شما مشتریان وفادار و

فهیم پله های توسعه و ترقی را هرچه سریعتر طی نموده و به یکی از کارخانجات معتبر در منطقه و جهان تبدیل گردند.

عناوین مقالات